Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem

Není nic nového na tom, že žijeme v globálním společenství kde jsou rozmanité kultury, etnicity, životní volby atd. Rozmanitost v naší současné společnosti je jedním z aspektů, které veřejnost chválí a lépe se k nim přibližuje, takže příchod rozmanité fotografie fotobank není překvapením a jsou jedním z nejlepších trendů na trhu (podívejte se na naše úžasné fotografické trendy pro rok 2020, určitě tam je!).

Použití snímků s autentickým, přirozeným pocitem v obsahu, který představuje rozmanitost v celé své velikosti, je velmi účinným způsobem, jak dosáhnout přesvědčivých vizuálních návrhů, které lépe propojí vaše publikum nebo cílový trh (zejména millennials a genX's, kteří se narodili v éře rozmanitosti). Rozmanité fotografie uvolňují váš potenciál ke komunikaci s publikem přesným a hmatatelným způsobem a vytvářejí některé z nejlepších obrázků pro marketing a strategii vizuálního obsahu.

Kde tedy najdete rozmanité fotografie v profesionální kvalitě, které můžete použít ve svých návrzích? Zde jsme uvedli nejlepší fotobanky nabízející vysoce kvalitní obrázky s různorodostí v zaměření a několik z nich je také zahrnuto do seznamu nejlepších webů s fotografiemi. Mrkněte se!

10 nejlepších agentur na nákup rozmanitých fotografií

iStock

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 23

Průkopnická fotografická agentura pro web, iStock je stále jedním z nejpopulárnějších v okolí a zahrnuje velký výběr obrázků v tématu kulturní rozmanitosti. Ve svých sbírkách cenově dostupných a exkluzivních špičkových sbírek nabízejí spoustu fotografií představujících multikulturalismus a moderní převzetí globální společnosti.

Existují tradiční fotografická témata, jako jsou rasově různí lidé držící se za ruce a fotografické koláže etnicky rozmanitých modelů zblízka, smíchané s více trendy snímky ukazující rozmanitost v obchodním, dětském, přátelském a rodinném prostředí.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 24

Fotografie iStock jsou super dostupné, ať už je to na vyžádání s kredity nebo prostřednictvím předplatného. V závislosti na tom, z jaké kolekce pocházejí, můžete je zakoupit za pouhých 0,42 $ a 0,26 $ (10 a 6 Kč) za každý, nebo mezi 8 a 24 $ (189 a 566 kč) za použití kreditních balíčků.

Zaregistrujte se zdarma na iStock a objevte jejich etnicky rozmanité fotografie! A určitě chcete využít náš speciální a exkluzivní iStock slevový kód s 15% slevou na VŠE! Tato dohoda je platná do konce dubna 2020 a poskytuje vám 15% slevu na kreditní balíčky a předplatné, ať už jste novým zákazníkem nebo stávajícím členem! Popadněte ji, rychle!

back to menu ↑

Photocase

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 25

Osvědčená fotografická agentura se sídlem v Berlíně Photocase, je specialistou na autentické a módní snímky a má širokou škálu různých fotografických fotografií v realistickém, moderním a uměleckém stylu.

Unikátní fotografie společnosti Photocase představují rozmanitost mnoha různými způsoby. Od specializovaných sbírek fotografií až po výsledky založené na klíčových slovech. Najdete zde spoustu fotografií týkajících se lidské rozmanitosti, pokud jde o kulturu, etnicitu, genderové role, zvyky, životní volby a další. To vše v prvotřídní kvalitě a s velmi výrazným uměleckým citem.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 26

Tato agentura prodává fotografie na vyžádání a ceny jsou podle velikosti. Pokud si je koupíte jednotlivě, dostanete je za 10 až 20 $ (235 až 470 Kč) ale pomocí kreditních balíčků můžete v dlouhodobém horizontu ušetřit spoustu peněz.

Prozkoumejte úžasné umělecké fotografie Photocase! A pokud si chcete koupit levnější fotografie, pořiďte si speciální Photocase slevový kód, který vám poskytne 5 kreditů ZDARMA + 10% sleva!

back to menu ↑

Shutterstock

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 27Shutterstock, jedna z největších a nejpopulárnějších fotografických agentur, má v knihovně více než 100 souborů širokou škálu multikulturních obrázků. Jsou uvedeny v kategoriích a najdete je také pomocí klíčových slov jako „multikulturní“, „rozmanitost“ a podobných výrazů. Najdete zde spoustu fotografií představujících různorodou společnost naší doby.

Samozřejmě uvidíte typické, „silné“ záběry, jako je kruh rukou od etnicky rozmanitých lidí a dokonalá smíšená rodina, ale mají také pěkný výběr autentičtějších stylizovaných obrazů zobrazujících různé skupiny millennials v každodenních životních situacích, jakož i konkrétnější obsah o konkrétních kulturách a etnikách.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 28

Fotky ze Shutterstocku jsou opravdu levné a stojí jen 9,16 USD (215 Kč), pokud jsou zakoupeny na požádání, a jen 0,26 USD (6 Kč) na obrázek s plánem předplatného.

Přihlaste se zdarma na Shutterstock a objevte jejich rozmanité fotografie! Chcete-li ušetřit při nákupu, využijte náš speciální Shutterstock slevový kód s 15% slevou!

back to menu ↑

Getty Images

gettyimageslogo Getty Images, je jedna z nejznámějších tradičních fotografických agentur na světě, obsahuje obrázky na téměř jakékoli téma nebo námět, které si dokážete představit, a to včetně etnické rozmanitosti.

Mají vyhrazené sbírky fotografií, které pokrývají různá témata v rámci etnické rozmanitosti: kolekce nakloněné pro moderní role žen, předvoj pro současný obchodní životní styl a mnoho dalších výběrů, v nichž jsou zobrazovány různorodé kulturní, etnické, věkové a genderové osoby, které plní každodenní životní úkoly.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 29

Getty Images prodává fotografie za výrazně vyšší cenu než agentury s názvem „microstock“, ale také nabízejí konkrétní práva na užívání a všechny jejich snímky jsou prvotřídní kvality. Rights Managed fotografie může být cokoli od pár stovek do tisíců dolarů podle získaných práv. Pod licencí Royalty Free najdete fotografie s cenou od velikosti od 50 do 500 $ (1 173 až 11 730 Kč). Díky jejich speciálním Ultrapackům (předplacené stahování) získáte tyto obrázky za mnohem méně peněz a ušetříte až 33% z běžné ceny.

Navštivte Getty Images ještě dnes a prozkoumejte všechny jejich úžasné sbírky! Chcete-li ušetřit na fotografiích s prémiovou rozmanitostí, použijte Ultrapack a ušetřete až 33% při nákupu!

back to menu ↑

SPS Shop

StockPhotoSecrets-Logo-WhiteNáš vlastní StockPhotoSecrets Shop je fotobanka určená speciálně pro malé a střední podniky, které hledají úžasné, profesionální snímky za dostupné ceny, které odpovídají jejich rozpočtu. Protože se zaměřujeme na poskytování všech správných fotografií, aby vaše podnikání vyniklo, v naší sbírce nemohou chybět ani fotky různých etnik. Mezi naše 4 miliony vysoce kvalitních fotografií a obrázků patří pěkný výběr kulturně rozmanitých fotografií připravených ke stažení a použití.

V našich kategoriích, jako jsou Lidé, Životní styl a Rodina, nebo podle klíčových slov, najdete spoustu fotografií HD zobrazujících lidi všech etnik, věku a kulturního prostředí, od portrétů až po každodenní životní situace a scény.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 30

Fotografie v SPS shop jsou opravdu levné, ať už je kupujete na vyžádání pomocí obrazových balíčků, nebo koupíte jeden z našich výhodných měsíčních plánů. Jeden z nejlepších obchodů je s naším ročním plánem 99club. V závislosti na vámi zvoleném modelu nákupu můžete získat naše multikulturní rozmanité fotografie každou za 7,80 $, až na 0,49 $ (183 až 12 Kč) za obrázek. Tak cenově dostupné, jak to jen jde!

Objevte naše rozmanité fotografie v SPS shopu!

back to menu ↑

DragonImages

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 31DragonImages je značka pro fotobankové fotografie a studio, které vlastní a spravuje Pressfoto Group, což je dlouho zavedená domácí a fotobanková agentura. Společnost DragonImages sídlí v Asii a zaměřuje se silně na produkci asijských snímků, které přesně reprezentují etniku, kulturu a zvyky tohoto regionu.

Pomocí asijských modelů, fotografování na asijských místech a pokrytím všech druhů témat a scén vytváří DragonImages rozmanité fotobankové fotografie, které přinášejí moderní a místní pohled na Asii, lidi a krajinu.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 32

Obrázky z jejich sbírky jsou k dispozici v agentuře Pressfoto, jakož i ve většině nejlepších fotografických agentur na webu: Shutterstock, iStock, Dreamstime a další. Všechny tyto fotobanky pracují s velmi nízkými cenami, díky čemuž jsou fotografie DragonImages velmi dostupné, někdy za méně než 1 $ (24 kč).

Podívejte se na sbírky DragonImages!

back to menu ↑

SnapHubr

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 33SnapHubr je nigérijská agentura pro fotobankové fotografie, která se věnuje prodeji a propagaci vysoce kvalitních snímků, které lépe reprezentují Afriku, včetně její geografie, fauny a lidí. Pokud hledáte kulturně rozmanité fotografie, je to správné místo k nalezení mnoha zastoupení africké kultury.

Nabízejí velkou sbírku 7 milionů obrázků, které pokrývají všechna nejoblíbenější témata a scény, jako je podnikání, rodina nebo technologie. Zahrnují regionálně relevantní kategorie, jako jsou festivaly, zvířata, tradiční lidé a další. Celkově vzato, jejich fotky mají vše, co potřebujete k přesnému zobrazení Afriky moderně a umělecky.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 34

Tato agentura prodává obrázky hromadně ve formě obrazových balíčků, které si můžete koupit na vyžádání. Mají možnosti od 1 do 300 obrázků, ceny jsou v závislosti na zamýšleném použití. I když jsou ceny v nigérijské nairě (jejich místní měně) cenově dostupné, převádějí se do nákladů od 1,10 do 20,90 USD (26 až 490 Kč) za fotku podle zamýšleného použití a vybrané velikosti balíčku.

Objevte SnapHubr a jejich úžasné africké fotografie!

back to menu ↑

Colorstock

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 35Colorstock je fotografická agentura, která se specializuje na obrázky různých národností. Jejich knihovna je plná etnicky rozmanitých fotografií s černými, asijskými, latinskými a mnoha dalšími etnickými skupinami lidí.

Zaměřují se na životní styl, mají kurátorské sbírky mnoha populárních témat, jako je rodina, láska, zdravý život, vzdělávání atd. Jejich estetika je poznamenána určitou uměleckou perspektivou a autentickým přírodním stylem, ve kterém jsou skuteční lidé v reálných životních situacích. Rozhodně jsou dobrým zdrojem při hledání etnické rozmanitosti na fotografiích.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 36

Colorstock funguje pouze na vyžádání a prodává fotografie a la carte za 20 USD (470 Kč). Díky tomu jsou také velmi cenově dostupnou možností, a proto je to skvělý způsob, jak do vaší práce přidat rozmanité snímky lidí, aniž byste museli vyloupit banku.

Aktualizace: Od dubna 2018 je Colorstock uzavřen a jeho kolekce již není online k dispozici.

back to menu ↑

TONL

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 37Mladá fotobanka, která chce přinést rozmanitost a zastoupení moderního životního stylu do fotografií, TONL má širokou sbírku obrázků pokrývajících etnickou, kulturní a rasovou rozmanitost, se silným zaměřením na barvu lidí.

Seskupené do sedmi hlavních kategorií, které lze také prohledávat podle klíčových slov, najdete všechny druhy fotografií zobrazujících lidi ve všech představitelných aspektech života, všechny s uměleckou a moderní estetikou, která vypadá, že lépe reprezentuje rasovou rozmanitost. Portréty, páry a skupinové fotografie zaplňují tuto skvělou a velmi rozmanitou sbírku obrázků.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 38

TONL prodává fotografie a la carte za 20 USD (470 Kč) a má několik možností měsíčního předplatného s nízkým objemem, které vám umožní ušetřit značné množství peněz, od 15 stažení po 29 až 75 obrázků za 105 USD (2 463 Kč). Skvělý způsob, jak získat rozmanité fotografie bez toho, že byste utratili hodně, i když potřebujete jen několik obrázků za měsíc.

Objevte úžasné sbírky fotografií TONL zde!

back to menu ↑

Shestock

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 39Shestock je kolekce fotobankových fotografií zaměřená na ženy. Kromě toho je také zdrojem fotografek. Fotografie představují současný a rozmanitý pohled na ženy dnes, pokrývají jejich různé role a zobrazují je v různých životních situacích.

Včetně ženských modelů všech věkových a etnických skupin, s různými tělesnými tvary a osobními styly, má kolekce obsah pro nejoblíbenější témata, jako je rodina, láska, mateřství, podnikání, cestování a další, a obsahuje také spoustu portrétů.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 40

Kolekce je k dispozici ve fotobance Blend Images. Podle velikosti stojí od 20 do 250 $ (od 469 do 5 865 Kč) za fotografii.

Prozkoumejte první ženskou sbírku fotografií Shestock!

back to menu ↑

BONUS: Wellness Stock Shop

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 41

Wellness Stock Shop je fotobanka provozovaná oceněnou fotografkou Brienou Sashovou a představuje jedinečnou a špičkovou sbírku fotografií zaměřenou na wellness, zdravá a přírodní témata. Všechny obrázky, které vytvořila Briena, zahrnují profesionály ze skutečného života a lidi různých ras, pohlaví, věku a na různém pozadí. Je to perfektní vizuální zdroj pro firmy v odvětví zdravého životního stylu.

Katalog ve Wellness Stock Shop zahrnuje makety, psací stoly a ploché návrhy, fotografie životního stylu a další, vše kolem tématu wellness. Všechny jsou Royalty Free a obsahují přednastavené soubory pro použití v sociálních médiích. Sbírky jsou rozděleny podle jednotlivých odvětví (výživa, fitness, krása, spiritualita atd.) A také podle stylu. Všechny fotografie však sdílejí estetiku založenou na autentičnosti, přirozeném pocitu, se spoustou bílé a nádechem jasných barev. Umělecké oko fotografky přidává těmto obrázkům hodnotu, díky čemuž jsou nejen technicky vhodné pro profesionální použití, ale také jedinečné a esteticky přitažlivé.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 42

Tento web má tři možnosti členství. Pro Pack je nejdostupnější, platný po dobu 3 měsíců pro 45 stažení. Další dva, balíčky Blogger a Developer, jsou na 1 rok a poskytují neomezené stahování. Rozdíl mezi nimi je v povoleném použití fotografií. Balíčky Pro a Blogger, které jsou všechny Royalty Free, vám umožňují používat obrázky pro vlastní podnikání nebo účely. Developer pack umožňuje používat fotografie v provedeních pro vaše klienty.

Objevte Wellness Stock Shop zde!

back to menu ↑

BONUS: Diversity Photos

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 43Název už nemůže být jasnější: tato agentura se specializuje na přínos rasové rozmanitosti na fotobankové fotografie. Knihovna Diversity Photos s přirozenou, autentickou stylizovanou estetikou a vysoce kvalitními obrázky pokrývá všechny možné aspekty lidské rozmanitosti a nabízí royalty free a dostupné snímky, které můžete použít v každém svém návrhu.

Když říkáme každý aspekt lidské rozmanitosti, tak máme na mysli každý. Diversity Photos má velký katalog uspořádaný do kategorií, z nichž každá představuje aspekt v konceptu. Od podnikání a zdraví po spiritualitu a postižení, prochází rodinou, etnickou a kulturní rozmanitostí, věkovými skupinami a dalšími. Tato rozmanitost a stupeň specializace zajišťuje, že najdete profesionální, vysoce kvalitní fotografie pro každý projekt, který máte na mysli.

Etnicky rozmanité fotky: 10 nejlepších agentur s různorodým obsahem 44

Agentura prodává fotografie jak na vyžádání, tak s předplatným. Platba za každý snímek je 25 – 50 $ (587 – 1 173 Kč) podle velikosti, ale můžete získat 25% slevu s obrazovým balíčkem a až 50% slevu s ročním předplatným, přičemž cena individuálního obrázku klesne na pouhých 12,50 – 25 $ (293 – 586 Kč). Velmi příznivé ceny pro fotografie HD připravené pro komerční použití.

Chcete vědět více? Diversity Photos

Buďte rozmanití s úžasnými multikulturními fotografiemi

Jak vidíte, existuje mnoho skvělých zdrojů pro nákup fotografií, které jsou vysoce kvalitní, komerčně vhodné a připravené k použití a představují stále aktuální téma rozmanitosti.

Pomocí rozmanitých fotografií můžete vytvořit inkluzivní vizuální koncepty, které lépe propojí vaše cílové publikum a přesněji předají zprávu.

K dispozici jsou různorodé fotobankové fotografie pro každou potřebu a pro každý rozpočet. S naším top 10 seznamem různých agentur fotografických fotografií nyní najdete ty, které vám vyhovují!

Kterou zkusíte jako první?

Jsem vydavatel a podnikatel v oblasti produktů na fotobankách, zaměřuji se na poskytování informací a řešení pro kupující, přispěvovatele a agentury s cílem přispět k růstu a rozvoji tohoto odvětví.Já jsem zakladatelem a redaktorem Stock Photo Press, jedné z největších sítí on-line časopisů v tomto odvětví a zakladatel Microstock Expo, jediná konference věnovaná segmentu microstock.Proto jsem vytvořil několik softwarových řešení v stock photography, jako PixelRockstar a WordPress Plugin.Jsem vracejícím se řečníkem na fotografické scéně Photokina a průmyslovým poradcem společnosti StockPhotoInsight. Jsem vášnivý v oblasti technologií, marketingu a vizuálních snímků.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply