iStock slevový promo kód

 

iStock slevový promo kód 1

Sleva 15% – ušetřete dnes s propagačním kódem iStockphoto

iStock slevový promo kód 2Stock Photo Secrets a iStock Vám přináší úžasnou slevu na iStock fotografie! S naším exkluzivním propagačním kódem iStock, který vám v nabídce iStock dává, ušetříte 15% z ceny na VŠECHNY kreditové balíčky a předplatná! Je to pravda: všichni noví i stávající zákazníci si mohou koupit svůj výběr kreditních balíčků a plány předplatného na iStock se slevou 15%! Kupte si roční předplatné a maximalizujte své úspory po celý rok! Kupte si kreditní balíček iStock a nakupujte fotografie na vyžádání – pamatujte si, že iStock kredity nikdy nevyprší, takže nyní můžete investovat do kreditů za sníženou cenu a dlouhodobě ušetřit! Jedná se o časově omezenou nabídku platnou pouze do 31. července 2020. Ujistěte se, že ji využíváte!

Exkluzivní iStock kupón

Získejte 15% slevu na iStock kredit nebo iStock předplatné 

Získejte 15% slevu na všechny kreditní balíčky a předplatná. Exkluzivní kupón pro iStock je platný pouze do 31. července 2020.

Propagační kupóny od iStockphoto jsou zpravidla na krátkou dobu nebo vám poskytnou maximální slevu ve výši 15%. Ale náš exkluzivní kupón iStockphoto pro rok 2020 poskytne 15% slevu z ročního předplatného iStock – získejte ho ihned! Fotobanka iStockphoto právě oznámila svůj nový předplatný program, který v budoucnu nahradí předplatné Thinkstock. Proto už nemáme žádné kupóny pro Thinkstock. Společnost Getty Images je jejich mateřská společnost a iStock je dceřiná společnost, která vlastní celou řadu licencovaných obrázků a videí zdarma. Pokud hledáte kupóny pro iStockphoto můžete využít 15% slevu pro nové ale i stávající zákazníky. Tyto kupóny můžete využit pro kolekci Signature ale také i pro měsíční předplatné.

Prošlé iStock kupóny

Snímky obrazovky

iStock slevový promo kód 3

  • Vyberte si balíček, který chcete zakoupit. Budete požádáni o přihlášení nebo vytvoření nového účtu iStock. Chcete-li pokračovat, budete muset poskytnout fakturační údaje.

iStock slevový promo kód 4

  • Na konci fakturačních údajů, pod častí ve které jste vyplnili svoje osobní údaje, najdete políčko pro vyplnění iStock kupónu, který můžete získat zkopírováním z popup okna po kliknutí na „Ukázat kupón“. Tento kód naleznete výše na naší stránce.
  • Vložený kupón se použije v průběhu další (platební) fáze, kdy budete muset poskytnout údaje o vaší kreditní kartě (VISA, MasterCard, American Express atd.) Nebo můžete použít také váš PayPal účet.

iStock slevový promo kód 5

  • Gratulujeme – právě jste ušetřili 15%
  • EXKLUZIVNĚ: Doporučujeme zakoupit více než 60 kreditů iStock za lepší cenu!
  • Velikost slevy můžete vidět přímo na stránce

Video návod

Podívejte se na náš jednoduchý video návod, jak můžete uplatnit svůj kupón. Sleva platí také pro videa, fotografie, vektory a vše, co můžete nakupovat v rámci iStock kolekcí.

Proč právě iStock?

iStock slevový promo kód 6

iStock je fotobanka (dříve iStockphoto), které věnujeme řadu článků na Fotobanka.cz pro naše čtenáře. Tato fotobanka je na trhu již více než deset let a je jednou z nejoblíbenějších pro velkou řadu fotografů a grafických designérů. Pro více informací a aktuální seznam funkcí si můžete přečíst aktualizovanou recenzi fotobanky iStock, v tomto článku budeme prezentovat jen nejdůležitější body.

Zaručeně nejlepší obsah za správnou cenu

iStock nabízí několik možností pro získání obrázků a grafických návrhů, nejvíc se však vyplatí využít kredity pro stahování. Pomocí iStock kupónu, který můžete najít na této stránce podstatně ušetříte na kreditech. Můžete také využívat jejich aktualizované cenové filtry, aby jste nalezli nejlepší výsledek pro vyhledávání nebo pro rozpočet.

Nižší ceny jsou na fotobance iStock skutečností

Polovina obrázků na iStock je nyní za polovinu ceny a jejich nový posuvný cenový filtr může pomoci potenciálnímu zákazníkovi zůstat na požadovaném rozpočtu. iStock má taky spoustu exkluzivního kreativního obsahu, který nenajdete nikde jinde a proto není potřeba hledat lepší nabídku.

Rychlejší vyhledávání se spolehlivými výsledky

Díky nedávným vylepšením vyhledávaní nájdete ten správny obrázek na iStock-u mnohem snadněji. Vzhled výsledků vyhledávaní nám pomůže soustředit se na obrázek a důležité informace, zatímco jejich vylepšené vyhledávaní nám poskytnou nejrelevantnejší výsledky.

Nejlepší obsah je na iStock standardem

Pokud jde o hledání perfektního obrázku, kvalita vždy překonává množství. iStock nabízí možnosti filtrace jako „Editors’ Pick“ a „Only from iStock“, které nám pomohou dostat se přímo k nejlepšímu obsahu.
Hledáte levné a vysoce kvalitní obrázky pro vaše projekty? iStock je jednou z předních fotobank, která vám umožní využít slevy formou kupónu na nákupy obrázků a předplatného. S miliony fotografií, ilustrací a grafiky Royalty-Free, iStock nabízí špičkové vizuály za skvělé ceny. Pokud hledáte fotobanku s velkým obsahem fotogorafií, ilustracemi a flexibilními cenami, měli byste navštívit iStock.
iStock běží pod Getty Images, která byla založena v roce 2000 a je první fotobankou, která podporovala malé platby. V průběhu let se zaměřila na potřeby jak kupujících, tak i přispěvatelů, a promítla je z právních otázek týkajících se autorských práv. Nyní se webová stránka stala jedním z nejúspěšnějších a nejvýnosnějších v tomto odvětví.

Ceny a množství

iStock nabízí svým zákazníkům flexibilní sazby. K dispozici jsou platby za stažení z kreditu a předplatné. Můžete si stáhnout obrázky, ilustrace, videa a vektory, které potřebujete pomocí kreditů. Samozřejmě, pokud si koupíte více, ušetříte více. Pokud však chcete ušetřit, můžete použít náš kupón a užít si spoustu slev.

Předplatné plány poskytují ty nejlepší ceny za fotografie, ilustrace a vektory, avšak videa a hudební klipy nejsou součástí předplatného. Máte možnost vybrat si měsíční nebo roční předplatné. Všechny obrázky jsou pod standardní licencí. Rozšířené licence však nejsou u předplatného k dispozici.

U iStock jsou k dispozici základní (Essential) a rozšířené (Signature) předplatné. První je nejlevnejší předplatné, které samozřejmě neobsahuje (Signature) – obrázky nejvyšší kvality. 250 obrázků můžete získat za cenu jen 199 dolarů. Na druhou stranu rozšířené předplatné (Signature) umožňuje přístup ke všem snímkům ve fotobance. Toto předplatné je považováno za prémiové, dražší a nabízí 250 snímků za 399 dolarů.

Navzdory vysokým nákladům na obrázky můžete pořizovat snímky, které potřebujete pro vaše projekty. Existuje řada webových stránek spolupracujícich s iStock, které nabízejí propagační kupóny iStock, které vám pomohou snížit vaše náklady, ušetřit více peněz a zvýšíte vaše zisky.  Buďte opatrní, kde získáte slevový kupón, protože spousta falešných webových stránek poskytuje neplatné kódy.

Nízké ceny u iStock

iStock vám nabízí miliony vysoce kvalitních snímků za velmi nízké ceny. Tato fotobanka má různorodé sazby, které se přizpůsobí potřebám a rozpočtu vašeho stahování. Jste student, blogger nebo obchodník? Bez ohledu na vaše povolání budou ceny u iStock-u příznivé pro vaše potřeby. Navíc můžete použít náš kupón a získat obrázky za velmi zvýhodněné ceny.
Na co čekáte? Získejte svůj kupón iStock 2020!

Získejte 15% slevu na všechny kreditní balíčky a předplatná. Exkluzivní kupón pro iStock je platný pouze do 31. července 2020.
9.5 Total Score

Největší exkluzivní slevy pro iStock!
9.5
User Rating: 5 (1 votes)

Jsem vydavatel a podnikatel v oblasti produktů na fotobankách, zaměřuji se na poskytování informací a řešení pro kupující, přispěvovatele a agentury s cílem přispět k růstu a rozvoji tohoto odvětví.Já jsem zakladatelem a redaktorem Stock Photo Press, jedné z největších sítí on-line časopisů v tomto odvětví a zakladatel Microstock Expo, jediná konference věnovaná segmentu microstock.Proto jsem vytvořil několik softwarových řešení v stock photography, jako PixelRockstar a WordPress Plugin.Jsem vracejícím se řečníkem na fotografické scéně Photokina a průmyslovým poradcem společnosti StockPhotoInsight. Jsem vášnivý v oblasti technologií, marketingu a vizuálních snímků.

Rádi se dovíme, co si o tom myslíte vy.

Leave a reply