Nápověda Moje Osobní menu
 
Jako FOTOGRAF ve svém OSOBNÍM MENU naleznete:

Informace o účtu
Zde se Vám zobrazí TYP ÚČTU (firma, soukromá osoba), čas kdy jste se naposledy přihlásili,uživatelské jméno, přezdívku, Název firmy, IČO, DIČ, číslo běžného účtu, NSK (číslo banky), kontaktní osoba, telefon, emailová adresa, adresa vašich www stránek a poštovní adresa. Pokud jste zaregistrováni jako FIRMA, nastavte si TEXT do FAKTURY, který se bude automaticky doplňovat do daňových dokladů, typicky Firma je zapsána dne ......... u XY soudu v ZZZZZ, spis č. .......

Změna hesla
Zde máte po zadání starého hesla možnost zvolit si heslo nové

Změna údajů
Zde máte možnost si změnit registrační údaje a zvolit si dva řádky, které se budou zobrazovat na Vámi vystavených fakturách (typicky informace o zapsání u soudu, ...). Také si zde můžete nastavit formát číslování vystavených faktur.

Moje galerie
Vstup do Vaší galerie (stejný jako z modré lišty)

Prodané snímky
Informace o Vašich nově prodaných snímcích od posledního přihlášení

Přijaté faktury
Seznam Vašich přijatých faktur od fotobanka.cz za poskytnuté služby.

Vydané faktury
Vaše faktury vydané zákazníkům fotobanka.cz ve tvaru FB/rok/pořadové číslo za prodej práv ke snímkům.

Párování faktur
Párování Vašich vydaných a přijatých faktur. Pro Vaši kontrolu jsme připravili funkci, která Vám umožní podívat se zda proti sobě existují faktury na autorské odměny a provize.

Text do galerie
text, který se bude zobrazovat na vstupní stránce Vaší galerie všem uživatelům fotobanky (prosím neuvádějte kontaktní informace)

Vzhled nastavení
Zde můžete nastavit předvolené hodnoty pro zobrazení počtu řádek a sloupců ve fotobance. Nastavení vyžaduje zapnuté "cookies" ve vašem prohlížeči a týká se jen počítače, ze kterého volbu provedete.

Volby zabezpečení
Každý počítač připojený k Internetu má svou unikátní adresu - tzv. IP adresu. Fotobanka neustále kontroluje, jestli přihlášený uživatel přichází stále ze stejné adresy. Pokud ne, je z aplikace odhlášen. Toto bezpečnostní opatření všem potencionálním útočníkům velmi stěžuje možnost, jak se vydávat za někoho jiného. Někteří poskytovatelé však svým uživatelům během jejich práce mění IP adresy. Takovýmto legálním uživatelům se může stávat, že je aplikace odhlašuje příliš často a nechtěně (běžně by vás Fotobanka měla automaticky odhlásit až po cca. 20-ti minutách nečinnosti). Na této stránce máte možnost vypnout či zapnout tuto kontrolu. Pro autorizaci celé operace musíte znovu zadat své heslo.

Váš názor
Formulář pro odeslání Vašich připomínek